Produkty

Ráfky 18 na motorky

Na každém stroji jsou součástky, bez kterých se celý stroj nebo zařízení neobejde. Pokud se jedná o motorky, pak můžeme mluvit o ráfku. Bez něj bychom zřejmě ani jezdit nemohli a proto je nedílnou součástí každé motorky.

Excel ráfek 18 je enduro ráfek špičkové kvality. Jedná se o hliníkový ráfek. Z tohoto důvodu je velmi lehoučký, ale zároveň vysoce pevný. Řadí se mezi špičkové produkty. Jeho pevnost a funkčnost je navíc ještě zajištěna speciálním profilem ráfku.
řidič motorky.jpg

· Pokud se jedná o cenu ráfku, tak uvedená cena je za nevratný ráfek.

Výrobce EXCEL je oceňován pro svou kvalitu. Jedná se o japonského výrobce. Vyrábí ráfky zejména pro motokros. Proto jsou tyto ráfky používány i mezi špičkovými motokrosovými závodníky. Používají je motokrosaři po celém světě. Ráfky mají vysoký potenciál a splňují veškeré požadavky na jejich kvalitu, pevnost a odolnost. Jsou z hliníku, a proto dobře odolávají a jsou silné a pevné, ale zároveň je tento materiál, ze kterého je ráfek vyroben, velice lehký, což je předpoklad kvalitního a špičkového produktu, který má úspěch po celém světě.
kočka u motorky.jpg

· Každý motocykl má speciální typ vrtání. Podle vzoru se dá ráfek 18 palců také vyvrtat.

Jezděte naplno každý den a bez obav

Vítr ve vlasech, vysoká rychlost, ale také pohodlí, to vše může přinést kvalitně vybavená motorka. Ráfky, které mají 18 palců, jsou cenově dostupné a dokážou být spolehlivým partnerem pro všechny vášnivé nadšence motocyklů a tohoto často až nebezpečného sportu.

Také milujete rychlou jízdu? Máte rádi, když se nemusíte na nikoho ohlížet a toužíte občas po svobodě? V tom případě je pro vás motorka nejvhodnější.

Pokud hledáte náhradní díly a ostatní příslušenství, vždy se dají sehnat kvalitní a originální díly.
řidítka motorky.jpg

Výrobce Excel vytvořil ráfky, které se hodí pro různé typy motorek. Myslí na všechny, ať už máte rádi jakoukoliv značku. Jeho ráfky o 18 palcích se hodí zejména pro typy značek, jako jsou:


· Husqvarna

· Yamaha

· KTM

· Honda

· Kawasaki

· Suzuki

Mohlo by se vám také líbit...