Zábava

Park, který nabízí snad všechno

Nutnost si odpočinout a chvíli se zabavit vás inspiruje k tomu, abyste pro vaši rodinu vymysleli zábavu, která splňuje všechny vaše požadavky o dokonalém relaxu. Neváhejte se zaměřit na parky v naší republice, ve kterých najdete vše „pod jednou střechou“. Jedním z nich je Centrum Babylon v Liberci, z kterého nebude chtít jen tak odejít. Vydejte se tam nejlépe ráno, abyste vše v průběhu dne stačili stihnout.
zábava s aquaparkem

AQUAPARK, IQPARK, LUNAPARK

Aquapark
Děti i dospělí milují aquaparky a možnosti, které vodní svět nabízí. Vybláznit se zde můžou opravdu všichni. K dispozici máte i relaxační zahradu, saunu a nabídku masáží, při kterých si vaše tělo i mysl odpočinou tak, jako nikdy předtím.
IQPARK
V této častí parku najdete zábavu pro celou rodinu. O nudu nebude vůbec nouze, protože si zde „potrápíte“ vaše hlavy, ale skvěle se přitom pobavíte. Čeká na vás labyrint se zrcadlovým bludištěm, strašidly, ale i optickými klamy. Najdete zde i interaktivní část, kterou jsou vybavené tolik známé tajemné místnosti.
boj s vodou
Lunapark
V prostorech Lunaparku nalezete golfové hřiště, které je kombinací klasického golfu a minigolfu. Je vybavené i speciálními zimními golfovými simulátory, které tak běžně neuvidíte. Prostory jsou vybavené i pro narozeninové oslavy, proto, když máte malé děti můžete jim dopřát nezapomenutelné narozeniny právě v tomto středisku.
Jestli budete mít hlad a žízeň rozhodně nemusíte mít obavy, že budete muset opustit park, protože zde najdete restauraci, cukrárnu, bar a kavárnu.
park na golf

Zábava všeho druhu a na jednom místě!

Ty starší z vás ocení možnost doslova se vyblbnout na bowlingu a laser game. Pokud máte velkou skupinu lidí nebo přátel, určitě je vezměte na toto místo, které je jednoduše báječné. Své emoce můžete prožít i v 9D virtuální realitě, kde máte na výběr z několika filmů doprovázených speciálním osvětlením, 3D prostorným zvukem a to vše v interaktivní kabině.
Postarat se o zábavu na celý den není až tak těžké pokud víte, kam se za ní máte vydat. Proto si neváhejte taky udělat výlet do tohoto parku.

Mohlo by se vám také líbit...