Ženy

Dárek pro ženu


Když se bavím se svými známými o obdarovávání druhým, často bohužel slyším, že to nemají rádi, je to pro ně stresová situace a kdo má ty dárky pořád vymýšlet. Přijde mi to trochu smutné. Sama dárky miluji, ať už je dávat nebo dostávat. Musí to mít ale nějaký smysl. Dávat dárky na povel, protože má někdo narozeniny, svátek nebo jsou Vánoce, to může být někdy složité. Mnohem raději dávám dárky jen tak, když prostě vymyslím nebo narazím na něco, co by se druhému mohlo líbit a udělat mu radost.
malý dárek


Co se žen týče, u těch to mají muži poměrně jednoduché. Radost jim udělá třeba parfém nebo šperk. Už vidím některé muže, jak obrací oči v sloup, že zrovna ta jejich partnerka se nevoní, ani nenosí šperky. Znám taky takové ženy, ale jsou to spíše výjimky. A těmhle přírodním typům zase udělá radost něco jiného, třeba knížka nebo něco do kuchyně.


Pokud zná muž alespoň trochu ženin vkus, neměl by mít s vybráním vhodného parfému nebo šperku větší problém. Pravda, nabídka je obrovská, chvilku času bude muset investovat. Ženy se ale často rády drží stejných značek, tak stačí potají otevřít její šperkovnici a podívat se, co obsahuje.
drobné dárečky


Důležitý je materiál. Někdo může být alergický na vše kromě zlata nebo naopak zlato nesnáší, jako já. Některá žena má ráda hodně třpytivé šperky s drahými kameny. Nemusíte se zruinovat zrovna koupí diamantů, radost udělají zajisté i broušené křišťály od firmy Swarovski. Od stejné firmy můžete koupit nejen šperky, ale i různé krásné křišťálové figurky, které mohou fungovat i jako takový malý talisman.


Pro alternativní dámy sáhněte i po dalších materiálech, jako je nerez ocel, dřevo, smalt, kůže a další. Hodnota šperku nespočívá v jeho ceně, ale v tom, od koho jsme ho dostali a jak moc se hodí k naší osobnosti a jak hodně je nadčasový. Pak je jedno, zda stál sto korun nebo milion.


Mohlo by se vám také líbit...